BLOG

Fabrika için Güvenlik Kamera Sistemleri

Fabrika için Güvenlik Kamera Sistemleri

Merhabalar, bu blogumuzda fabrikalar için güvenlik kamera sistemi satın alırken, satın alma operasyonlarını yürüten arkadaşlar için yararlı bilgiler paylaşacağız.

 

Kamera sisteminin kurulacağı tüm alanlarda olduğu gibi fabrikalar içinde öncelikli bir keşif çalışması yapılmalıdır, Kamera sisteminin kuruluş amacına uygun ürünler ile bir çalışma yapılması sistemden maksimum verimlilik almamızı sağlayacaktır. Öncelikli olarak aşağıdaki verilen maddelere göre bir keşif modeli hazırlanabilir.

 

- Mevcut yapıda güvenlik kamera sistemi varmı ?

- Mevcut sistemin türü nedir ? ( İp kamera sistemi , Analog kamera sistemi , Analog HD, Ahd kamera, HDTVI kamera, HDCVI kamera vb.)

- Mevcut sistemdeki kameralar görüş açısı yönündenmi yoksa görüntü çözünürlüğü yönündenmi yetersiz geliyor ?

- Mevcut sistemde sürekli arızalarmı meydana geliyor ?

 

Yukarıda saydığımız maddeler yüzlerce varyasyon ile çoğaltılabilir, önemli olan konu mevcut bir sistem var ise eski alt yapıya uygun güncel ürünler ile maliyetler düşürülerek iyileştirme çalışma yapılabilir.

Fabrika kamera sistemleri genel olarak işletmelerde iş güvenliği, fiziksel güvenliği desteklemek, iş gücünü arttırmak, iş takibini kolaylaştırmak amaçlı çeşitli nedenlerle kullanılmaktadır. 

 

Keşif öncesi satın alma operasyonlarını yürüten arkadaşların Fabrika kamera sisteminin kuruluş amacını keşif personeline aktarmasından sonra gerekli analiz çalışmaları yapılmakta ve yapıya en uygun fiyat/performans ürünleri tekliflendirilerek sunulmaktadır. Fabrika kamera sistemine ihtiyacınız varsa hemen 0232 207 5 207 nolu telefon numaramızdan size özel fiyat teklifinizi isteyiniz.

gönderen: ESA Güvenlik
19.04.2018
YORUMLAR

BU YAZIYA YAPILAN BİR YORUM BULUNAMADI. İLK YORUMU YAPAN SİZ OLUN!

BİR YORUM BIRAKIN

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar "*" ile belirtilmiştir.