BLOG

Haikon kamera fiyatları

Haikon kamera fiyatları

Haikon Kamera Fiyatları, En Kaliteli Kamera Markası, En Uygun Kamera Sistemi için Fiyat Listeleri

Haikon-Hikvision video izleme ürünleri ve çözümlerinde dünyanın en büyük tedarikçisi konumundadır. Şirket yenilikçi CCTV ve video gözetim ürünlerinin tasarımı ve imalatına ek olarak, video izleme teknolojisinde de uzmanlaşmıştır. Ürün gamı; kameralardan DVR video yönetim yazılımına kadar çeşitlilik göstermektedir. 2001 yılında kuruluşundan bu yana, Hikvision Haikon fiyat / performans ortalamasında güvenlik sektöründe dünya çapında önde gelen bir pazar konumu elde etmiştir.

Haikon-Hikvision dünyanın en büyük Ar-Ge ekibine ve en gelişmiş üretim tesislerine sahiptir; bunlar Hikvision Haikon’un müşterilerine üstün teknoloji ile tasarlanmış dünya çapında en kaliteli kamera ürünlerini sunmasına imkan verir. Müşterileri memnuiyeti için Hikvision her yıl ürün yeniliği ve gelişimi için yıllık gelirinin % 7’sini Ar-Ge çalışmalarına harcamaktadır.

Hikvision gerçek anlamda küresel bir konum elde etmek için Çin'de 30 üzerinde şubesi ve 16ülkede yurtdışı bölgesel iştirakleri ve tüm dünyada 30.000 'den fazla olan iş ortakları ile birlikte, çalışmaktadır. Hikvision artık Shenzhen Menkul Kıymetler Borsası'nda işlem görmektedir.

Sizin için en uygun fiyat çalışmasını ve iskonto oranlarını uygulayabilmemiz için hemen arayınız 0232 207 5 207

 2018 Haikon Kamera Sistemi Fiyat Listesi için tıklayınız 

gönderen: ESA Güvenlik
25.04.2018
YORUMLAR

BU YAZIYA YAPILAN BİR YORUM BULUNAMADI. İLK YORUMU YAPAN SİZ OLUN!

BİR YORUM BIRAKIN

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar "*" ile belirtilmiştir.