BLOG

ISAF Fuarı 2016 İstanbul

ISAF Fuarı 2016 İstanbul

Tayvan ’ın en büyük güvenlik firmaları, İstanbul IFM’de açılan İSAF Güvenlik Fuarı’nda yeni çözümlerini sunuyorlar. Hunt Electronic, FUHO Technology, A-MTK ve Billion Electric Tayvan Pavillion’unda tanıtım yapıyorlar.

Hunt Electronic’in akıllı kampüs güvenlik çözümü, FUHO Technology’nin ulaşım ağında kullanılan araç izleme sistemleri, A-MTK’nin alışveriş merkezlerinde ve kentsel güvenlik izleme sistemleri için araç plakası tanımada kullanım amaçlı NVR ve IP kamera çözümleri ve Billion Electric’in sokak lambaları için akıllı çözümü ilk kez bu fuarda sunuluyor.

Ürünlerin tanıtımı amacı ile yapılan toplantıda konuşan Tayvan Ekonomik ve Kültürel Misyonu Direktörü Harun-Han Ching Fan, “Günümüzde suç ve terör tehditleri her zamankinden daha da fazladır, bu nedenle güvenlik çözümleri için talep artmaktadır. Terör ile mücadele etmek ve kamu güvenliğini artırmak için doğru güvenlik çözümlerini uygulamak gerçekten önemlidir. Tayvan etkileyici güvenlik ve akıllı şehir çözümleri ile bu fuarda bulunuyor” dedi.

2015 yılında güvenlik ürünlerinin fabrika çıkış fiyatlarındaki dünya genelindeki üretim değeri 27,25 milyar USD’ydi. Araştırma şirketi Memoori’nin raporuna göre, toplam güvenlik donanımı satışlarındaki büyümenin 2016 yılında %8 artarak 2020 yılında 42 milyar USD’ye ulaşacağı tahmin ediliyor. Tayvanlı firmaların üretimdeki payı oldukça yüksek.

gönderen: ESA Güvenlik
30.09.2016
YORUMLAR

BU YAZIYA YAPILAN BİR YORUM BULUNAMADI. İLK YORUMU YAPAN SİZ OLUN!

BİR YORUM BIRAKIN

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar "*" ile belirtilmiştir.