Hakkımızda

Firmamız Hakkında Bilgiler

Firmamız 2012 yılında Esa Elektronik Güvenlik Sistemleri olarak kurulmuştur.Güvenlik  Çözümleri konusunda anahtar teslim projeler üretmek üzere çıktığımız bu yolda;  kısa süre de bir çok önemli kuruluşun Teknolojik ve Elektronik Güvenlik Alt Yapı zafiyetlerini giderdik. 2018 yılında nebi değişikliğine giderek Esa Network ve Güvenlik Teknolojileri San.Tic.Ltd.Şti ünvanıyla mevcut portföyümüzün ve yeni müşterilerimizin teknoloji çağında yanında olmaya devam etmekteyiz.

 

Misyonumuz

Elektronik Güvenlik Sektöründe güvenilir bir firma olmak, müşteri memnuniyetini optimum seviyede sağlamak, her zaman tercih edilen bir şirket olmaktır.

 

Vizyonumuz

Sektörümüzdeki teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek, güvenilir ve saygın bir kuruluş olarak müşterilerimize kusursuz hizmet vermek, şirket yönetimi  ve çalışanları arasındaki iletişim ve dayanışmayı geliştirmek ve üst seviyede tutmak, ticari etiklere her zaman riayet etmektir. 

Biten

Projelerimiz

22 EKİM

Alpet Aliağa Dolum Tesisleri

Aliağa da bulunan Altınbaş Holding Grubuna ait Alpet Dolum İstasyonu Fiber Optik Altyapı ve İp CCTV Projesi Firmamız Tarafından Başarı ile Devreye Alınmıştır.

24 AĞUSTOS

Alpet Madeni Yağları

Çiğli Organize Sanayi Bölgesinde bulunan Altınbaş Grubu Alpet Madeni Yağlarının Fabrika ve Depo İp CCTV Projesi Firmamız Tarafından Başarı ile Devreye Alınmıştır.

21 MART

Balcıoğlu Lojistik

Pınarbaşı'nda faaliyet gösteren Balcıoğlu Lojistik Ltd. Şti'in Fiber optik altyapı ve CCTV Kamera sistemi projemiz başarı ile devreye alınmıştır.

25 AĞUSTOS

Erze Plastik Çember

İAOSB'de faaliyet gösteren Erze Plastik Çember Fabrikasının Fiber Optik Alt Yapı ve Güvenlik Kamerası Sistemi Teslim Edilmiştir.