Hizmetlerimiz

Mola / Paydos Sistemleri

İzmir genelinde mola ve paydos zil sistemleri hizmetleri veren firmamız sektörün lideri konumundadır.

Bugüne kadar bir çok fabrikanın, camilerin ve okulların seslendirme ve mola çözümlerine yeniliklerimiz ve projelerimiz ile can verdik.

Mola / Paydos sistemleri en küçük işletmelerden büyük fabrikalara kadar tüm işletmelerde kullanılabilecek sistemler olup işletmelerin büyüklüğüne göre firmamız tarafından projelendirilerek en kaliteli ürünler kullanılarak uzman personelimiz tarafından montaj ve devreye alma işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Tüm sistemlerimiz de firmamız tarafından geliştirilen kontrol programları kullanılmaktadır.

Esa Mola Kontrol v5.0 Gelişmiş Özellikleri

- Belirlenen Mola saatlerinde istenen zili çaldırabilme. ( 7 Gün 24 Saat, Saat Dakika ve Saniye'ye göre Zil çalabilir. )

- Mola Saatleri dışında Programa yüklenen Mp3 müzikleri veya FM Radyo çaldırabilme. ( Mola Saatleri dışında programa yüklenen mp3 müzikleri sırası ile çaldırabilir veya internet üzerinden yayın yapan herhangi bir fm radyonun kanalını ayarlayarak mevcut sistem üzerinden müzik yayını yapabilirsiniz. Mola zil saati geldiginde müzik yayını otomatik olarak durur ve mola zili çalar, Mola zili bittiğinde müzik yayını devam eder. )

- Mola saatlerine göre özelleştirilebilir müzik, melodi, ses kaydı çaldırabilme. ( Örnek: Saat 08:30 da zil melodisi çaldırabilirken, saat 10:30 da ses kaydı veya harici bir melodi çalabilir. )

- Mikrofon ile Anons Yapabilme.

- Yangın İhbar Sistemlerine Entegre Yapı ( Yangın Alarm Sisteminin alarm duruma geçtiği durumlarda tüm yayınları keserek önceden kayıt edilmiş acil ses kaydı anonslarını çalabilir. Örnek : Bu bir acil ses anonsudur, Yapıda yangın alarmı devreye girmiştir. Lütfen panik yapmadan acil çıkış kapılarından binayı terk ediniz. vb. )

Esnek Kullanılabilir Alt Yapı
Mola sistemleri için kullanılan ürünler aşağıdaki listeden oluşmaktadır.

- 1 Adet mesai saatleri içinde çalışan bir bilgisayar ( Windows Xp, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10 - 32 Bit, 64 Bit İşletim Sistemleri Desteklenmektedir. )

- 1 Adet Sistem Anfisi

- Hoparlör ( İşletme büyüklüğüne göre hoparlör sayısı keşif sonucu belirlenmektedir. )

- Mikrofon ( Ses Anonsları Yapılacak ise )

- Esa YIS v5.0 Modülü ( Yangın İhbar Sistemlerine entegrasyon için acil anons modülü Tüm Konvansiyonel ve Adresli Yangın Alarm Sistemleri ile uyumludur. )


** Firmamız tarafından geliştirilen tüm yazılımlar tarafımızdan lisanslı olarak sunulmaktadır. Her işletme için 1 Adet Ücretsiz Lisanslama yapılmakta olup, Lisans ömür boyu kullanım için geçerlidir. Lisans Kodu Yazılımın kurulduğu bilgisayarın Harddisk seri numarasına göre oluşturulmakta olup bilgisayar değişikliği yada Harddisk değişimi gibi durumlarda yeniden kurulum için firmamızdan teknik servis talep edilmelidir.

Biten

Projelerimiz

29 MAYIS

Seyfeli Tekstil

Fabrika'ya ait tüm zayıf akım alt yapı projelerinin sonlandırması tamamlanmıştır.

28 MAYIS

Seyfeli Tekstil

Fabrika'ya ait tüm zayıf akım alt yapı projelerinin sonlandırması tamamlanmıştır.

27 MAYIS

Seyfeli Tekstil

Fabrika'ya ait tüm zayıf akım alt yapı projelerinin sonlandırması tamamlanmıştır.

26 MAYIS

Seyfeli Tekstil

Fabrika'ya ait tüm zayıf akım alt yapı projelerinin sonlandırması tamamlanmıştır.