İzmir Alarm Sistemi

izmir çeşme urla güzelbahçe crow

Hırsız alarm sistemleri, izmir gibi büyük bir şehir de günümüzün en önemli tedbir ürünlerinden birisidir.
Hırsız Alarm sistemleri sizleri yanlızca hırsızlık gibi durumlardan korumakla kalmaz evinizi yada işyerinizi su basması, 
dogal gaz kaçağı, yangın gibi tehlikelerden korur. Bu gibi durumlarda alarm izleme merkezi tarafından sisteminizin alarm durumu tespit edilir,
Adresinize ilgili birim derhal sevk edilir. İzmir'de hırsız alarm sistemi, güvenlik kamera sistemi ve diğer hizmetlerimiz ile profesyonel
seviye de hizmet veren firmamız ile hemen iletişime geçerek sizin için en uygun ürün/fiyat tekliflendirmesini talep edebilirsiniz.

Çeşme , Urla , Güzelbahçe ve çevre ilçelerde de crow hırsız alarm sistemi teknik servis hizmetimiz mevcuttur. 0232 207 5 207 nolu destek hattımızdan alarm sistemi sorununuzu iletebilir teknik servisimizden destek talebinde bulunabilirsiniz.

Hırsız alarm sistemleri için yerinde teknik servis verdiğimiz problemler aşağıda listelenmiştir. Sizde aşağıdaki gibi sorunlar yaşıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

* Keypad şifre panelinde battery ışığı yanıp sönüyor ( Akü değişimi yapılması gerekmektedir. )

* Mains ışığı yanıp sönüyor ( Alarm sistemi anakartında problem var )

* Memory ışığı yanıp sönüyor ( Memory tuşuna basıp Enter tuşuna basınız )

* Line ışığı yanıp sönüyor ( Memory tuşuna basıp Enter tuşuna basınız, Yanmaya devam ediyorsa telefon hattınızda problem var )

* Trouble ışığı yanıyor ( Alarm sisteminize dışarıdan bir müdahele yapılmış olabilir, olası risklerin önüne geçmek için teknik servisimize başvurun )

* TBL ışığı yanıyor ( Keypad şifre panelinizde TBL tuşuna bastıgınızda ışıkları yanan tuşları teknik destek servisimize bildirerek sorunla ilgili bilgi alabilirsiniz. )

* Alarm sistemi kendi kendine çalıyor ( Alarm sistemi yapınızdaki Pır dedektör, Manyetik Kontak, Bariyer gibi algılama yapan elemanların kontrol edilmesi gerekmektedir. )

* Alarm sistemim çalışmıyor ancak siren sürekli çalıyor ( Alarm sisteminde elektrik kesintisi mevcut, sistemde bulunan akü tamamen boşalmış )

* Ekranda Pendant Battery Low yazısı ( Uzaktan kumanda veya diğer kablosuz panik butonlarınızın pillerinde azalma mevcut )

Yaşadığınız diğer sorunlar için 0232 207 5 207 nolu destek hattımızdan yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Biten

Projelerimiz

31 MAYIS

Ankastre Dünyası

Ege Bölgesinde toplamda 7 Mağaza ve 1 Ana Depo ile faaliyet gösteren Ankastre Dünyası Elektronik Güvenlik ve Takip sistemleri için firmamızı tercih etmiştir.

11 KASIM

Fillo Lojistik İzmir

İzmirde faaliyet gösteren Fillo Lojistik Aktarma Merkezi Güvenlik Kamera Sistemi projesi teslim edilmiştir.

19 AĞUSTOS

Soiree Restaurant

Güvenlik Kamera Sistemleri ve Seslendirme sistemleri firmamız tarafından montajı yapılarak başarılı şekilde devreye alınmıştır.

23 ARALIK

Sezer Plastik

PDKS, Hırsız Alarm, Kamera Sistemleri Projemiz Sonlandırılmıştır.