UBNT Airfiber AF-5U

AirFiber UBNT 'nin en son teknoloji komponentler ile hazırlanmış 5 Ghz noktadan noktaya kablosuz üründür.  

AF-5U  AF-5 'den  farklı olarak üst frekansda çalışmaktadır .

FREKANS ARALIKLARI 

 

AF5  mid-band 5 GHz frequencies 5470 - 5950 MHz

AF5U high-band 5 GHz frequencies 5725 - 6200 MHz

 

Kompakt ürün yapısı , Yüksek kapasite Transmisyon yapısı ,  1 Gbps yüksek kapasite 50+ KM menzili ile ISP sınıfı  Backhaul teknolojisinde çok özel bir ürün. 

Backhaul yüksek performans sayesinde gerçek erişim kapasitelerinde ultra çözüm sağlamaktadır. 

YÜKSEK KAPASİTE ALTINDA ADRESLEME ;

AirFiber Core Network yapısında backbone için oluşturulmuş düşük maliyetli hızlı kurulabilir yüksek kapasiteli bir üründür. 

HIZLI KURULUM ;

5Ghz ürünlerini alıp karşı karşıya getirmeniz ve otomatik tanıma kurulumunu başlatmanız kurulum için yeterlidir. yaklaşık  1 saat içerisinde  Gbit üzerinde bir link oluşturabilirsiniz. 

GERÇEK PERFORMANS ;

Gerçek 1Gbps  bandwidth kapasitesi ile 100+km mesafede 5 ms 'ın altında link kurulumu artık mümkün..

HDD MİMARİSİ  (HYBRİD DİVİSİON DUPLEX);

Odaklanmış 2 anten sayesinde Transmit ve Receive görevlerini farklı antenler üzerinde hibrit bir yapıda değiştirerek antenin aktif gücünü daha doğrusal olarak kullanarak yüksek performans elde edilmiştir.

Ubiquiti mimarlarının yüksek kapasite ürün yelpazesinde yüksek kapasiteli CPU ile doğrudan Radyo kartına erişim sağlayan network chipleri ile dünya liderlerine rakip tanımayan bir yapıya ulaşan mimarisini oluşturmuştur .

AİROS 'DA YENİ ÖZELLİKLERLE DAHA GÜÇLÜ ;

Airos geliştiricilerinin oluşturduğu Ubiquiti frimware teknolojisi AirFiber yazılımı nerdeyse 1-2 tıklama ile kurulumu sağlayacak kadar pratik bir çözüm oluşturmaktadır. 

Özel bir eğitime gerek duymaksızın antenleri ayarlayabileceğiniz bu yazılım sayesinde çok kısa sürede yüksek kapasitede linkler oluşturabilirsiniz. 

GPS Desteği;

UBNT GPS ürünleri sayesinde anteninizin konumunu uydudan işaretleyebilirsiniz. Doğru ve noktasal kurulum için yüksek başarım cok kolay. 

 

 

FİYAT:

0.00 $ + KDV